Homosapiens
Darželiams ir mokykloms

Darželiams ir mokykloms

Reikia Rusijos leidyklų vadovėlių arba pratybos sąsiuvinių ar tiesiog knygų kaip dovanos visai klasei?

Parsisiųskite pridedamą mokymo priemonių ikimokyklinio amžiaus vaikams kainininką, pasirinkite reikiamą leidinį, užpildykite pateiktą užsakymo formą, nufotografuokite ją ir išsiųskite numeriu +370 687 477 92 arba el. paštu ng@homosapiens.lt. Šiuo atveju jūs gausite užsakymo patvirtinimo laišką su nurodytais pristatymo terminais.

Gaukite sąrašą iš savo klasės auklėtojos, nufotografuokite jį ir išsiųskite numeriu +370 687 477 92 arba el. paštu ng@homosapiens.lt. Tada mes atsiųsime jums pasiūlymą nurodydami kainas ir pristatymo terminus.
Mes tai pat priimame užsakymus pratyboms ar knygoms dovanoms visai Jūsų klasei mūsų knygyne adresu Žukausko g. 49 Vilnius.

Rusų kalbos kursams

Mokomoji rusų kalbos medžiaga užsieniečiams, gramatikos mokomoji medžiaga, mokomieji žodynai, vadovėliai, padedantys lavinti kalbą, skaitymo knygos ir knygos, skirtos rusų kalbos mokytojams, dėstantiems rusų kaip užsienio kalbą.

Mūsų įmonė dirba su dviem Rusijos leidyklomis, leidžiančiomis rusų kalbos mokymosi medžiagą užsieniečiams, besimokantiems rusų kalbos: „Русский языкю Курсы“ ir „Златоуст”

https://www.rus-lang.ru/
http://www.zlat.spb.ru/

Abi leidyklos užsiima rusų kalbos vadovėlių rengimu užsieniečiams, dvikalbiams vaikams ir migrantams, kurie nori prisitaikyti kalbinėje aplinkoje. Jie leidžia vadovėlius, gramatikos mokomąją medžiagą, mokomuosius žodynus, mokomąją medžiagą, skirtą lavinti kalbai, verslo kalbai, kultūrologijai, skaitymo knygas ir knygas rusų kalbos mokytojams, dėstantiems rusų kaip užsienio kalbą. Jų leidiniai populiarūs tarp dėstytojų ir studentų. Pagal šias leidyklos knygas rusų kalbos yra mokoma daugelyje universitetų, organizuojami kursai skirtinguose Rusijos miestuose, taip pat ir užsienyje.
Jeigu Jūsų grupei ar klasei reikalingos tokios knygos kreipkitės ei. paštu – ng@homosapiens.lt arba paskambinkite numeriu +370 687 477 92 ir pateikite užklausą.
Pavienes knygas galima rasti ar užsakyti mūsų knygyne Vilniuje adresu: S. Žukausko g. 49.