Homosapiens

Apie kompaniją

„Homo Sapiens“ firmos specializacija – mažmeninė ir didmeninė prekyba knygomis ir periodiniais leidiniais rusų kalba. Pas mus jūs rasite ir rusiškų suvenyrų. Įmonės mažmeninės prekybos skyrius – knygynas „Homo Sapiens“, kuris yra Vilniuje adresu S. Žukausko g. 49.

Įmonės didmeninės prekybos skyrius užsiima knygų ir periodinių leidinių rusų kalba platinimu ir aptarnauja daugiau nei 100 didmeninių pirkėjų ne tik Lietuvos Respublikoje, bet ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Didmeninės prekybos skyrius specializuojasi sutelkti mažus užsakymus, kad sudarytų didelius krovinius, rinkti knygas iš leidyklų į sandėlį Maskvoje, pristatyti konsoliduotą krovinį į sandėlį Vilniuje ir toliau paskirstyti užsakovams Europos Sąjungos šalyse. Plataus masto verslo santykiai su Rusijos Federacijos knygų leidyklomis, gerai suderinta logistika, kassavaitiniai pristatymai leidžia tiekti mūsų klientams platų knygų ir periodinių leidinių rusų kalba asortimentą mažomis kainomis ir per trumpiausią įmanomą laiką.

Mūsų pirkėjai yra fiziniai asmenys, knygų prekybos tinklai, internetinės parduotuvės, prekybos centrai, spaudos platinimo agentūros, kioskų tinklai.

 

 • 0
  knygų šiuo metu mūsų knygyne
 • 0
  leidyklų ir tiekėjų
 • 0
  metų – darbo patirtis
 • 0
  laikraščių ir žurnalų pavadinimų
 • 0
  dienos – pristatymų dažnumas iš Rusijos
 • 0
  dienų – užsakymo įvykdymo laikas
1-min

Knygynas „Homo sapiens“

 

Specializuotas knygynas „Homo sapiens“ – didžiausias rusiškų knygų knygynas Lietuvoje. Dviejuose knygyno aukštuose galima rasti daugiau nei 20 000 knygų rusų kalba pavadinimų, daugiau nei 180 periodinių leidinių pavadinimų iš Rusijos, taip pat rusiškų žaislų ir suvenyrų. Pateiktų knygų tematika labai įvairi. Be vaikų ir grožinės literatūros, pas mus iš tikrųjų yra daug įvairių knygų – pradedant nuo knygų apie siuvinėjimą ir baigiant knygomis apie genetiką.

Ypač didelį dėmesį mes skiriame jauniesiems pirkėjams: visada jiems turime edukacinės ir grožinės literatūros naujienų, mokomųjų žaidimų, kūrybiškumo ugdymo rinkinių ir žaislų. Be to, dėl glaudžių santykių su Rusijos leidyklomis ir kassavaitinių pristatymų mes galime per savaitę ar dvi užsakyti ir parvežti jums reikalingą knygą, jei jos nėra mūsų knygyne.

7-min

Didmeninė prekyba

 

„Homo Sapiens“ – didžiausias importuotojas ir platintojas literatūros rusų kalba Europos Sąjungos teritorijoje. Lietuvos Respublikoje mes bendradarbiaujame su stambiausiais knygų prekybos tinklais – „Pegasas“, „Vaga“, kioskų tinklais, spaudos platintojais, Lietuvos paštu.

Mes taip pat tiekiame knygas ir periodinius leidinius didmeniniams pirkėjams iš daugelio Europos Sąjungos šalių: Vokietijos, Lenkijos, Prancūzijos, Ispanijos, Italijos, Didžiosios Britanijos ir kt. Mūsų pirkėjai yra knygų prekybos tinklai, internetinės parduotuvės, rusiškų prekių parduotuvės, universitetai, rusų kalbos kursai.

8-min

Knygų tiekimas Lietuvos bibliotekoms

 

Turime didelę bendradarbiavimo patirtį su bibliotekomis Lietuvos Respublikoje, kurios turi knygų fondus rusų kalba. Mes nuolat bendradarbiaujame su Visagino viešąja biblioteka, Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių biblioteka, Klaipėdos miesto savivaldybės viešąja biblioteka, Šalčininkų rajono savivaldybės viešąja biblioteka, Vilniaus rajono savivaldybės Centrine biblioteka.