Homosapiens

Knygos

Pas mus rasite visų žanrų ir krypčių knygas: nuo populiariausių bestselerių iki retų leidinių. Ypatingą dėmesį mes skiriame jauniesiems pirkėjams: visada turime edukacinės ir grožinės literatūros naujienų vaikams, mokomųjų žaidimų, kūrybiškumo ugdymo rinkinių ir žaislų. Tuo atveju, jeigu neturime jums reikalingos knygos, dėl kas savaitinių pristatymų ir glaudžių ryšių su Rusijos leidyklomis mes galime greitai pristatyti jums reikalingą knygą.

  • 0
    knygų
12-1

Spauda

Tiek naujausių žurnalų ir laikraščių iš Rusijos jūs nerasite nė viename knygyne Lietuvoje! Mūsų periodinių leidinių skyriuje galima rasti 180 pavadinimų įvairios tematikos laikraščių ir žurnalų. Be populiarių leidinių, kuriuos galima nusipirkti ir kioske, ir prekybos centre, pas mus galima rasti ir unikalių leidinių, kurių daugiau niekur nėra. Bе spaudos leidinių, mūsų knygyne mes galime pasiūlyti jus dominančio leidinio prenumeratą su pristatymu į namus.

  • 0
    pavadinimų
  • 0
    papildymas kas savaitę
Daiktu Fotografavimas

Suvenyrai

Naujas, bet jau gana didelis ir populiarus mūsų parduotuvės skyrius. Visą šio skyriaus аsоrtimentą galima suskirstyti į dvi grupes: tradicinius rusiškus suvenyrus ir suvenyrus su užrašais rusų kalba. Tarp tradicinių rusiškų suvenyrų yra ir matrioškų, ir samovarų, ir chochlomos technika dekoruotų daiktų, ir Palecho lako miniatiūrų. Suvenyrų su užrašais rusų kalba аsоrtimentas labai įvairus: vardiniai šaukštai ir plunksnakočiai, puodukai, įdėtės su stiklinėmis, puodkėlės, pirties kepurės ir daug kitų unikalių ir tikrai įdomių prekių.

Daiktu Fotografavimas

Žaislai

Mūsų parduotuvėje ypatingas dėmesys skiriamas jauniesiems pirkėjams. Be plataus edukacinės ir grožinės literatūros vaikams asortimento, pas mus galima rasti mokomųjų žaidimų, kūrybiškumo ugdymo rinkinių ir žaislų.

Kanceliarinės prekės

Mūsų parduotuvėje pateikiamų kanceliarinių prekių vaikams ir suvenyrų asortimentas gana platus – daugiau kaip 2 000 pаvadinimų. Čia jūs tikrai surasite būtiniausių reikmenų mokiniui ar studentui. Parinkdami prekes šiam skyriui, mes stengiamės surasti aukštos kokybės ir įdomios produkcijos, kurios nėra kitose parduotuvėse.

Užsakyti knygas arba spaudos prenumeratą.


Mūsų knygyno informacijos skyrius teikia informaciją apie esamas knygas ir apie knygų užsakymo galimybes.
Skambinkite telefonu 8 5 278 89 88 arba užpildykite žemiau esančią užklausą ir gaukite išsamią informaciją.