Homosapiens

Kuo „Homo Sapiens” firma gali būti jums naudinga?

f4

Žemos kainos

Kas savaitę mes tiesiogiai darome didelius užsakymus leidyklose. Dėl didelio pirkinių kiekio, mes galime nusipirkti leidyklose knygų mažomis kainomis. Mes uždedame minimalų antkainį, todėl galime pasiūlyti savo pirkėjams išskirtinai žemas kainas. Minimalus užsakymas sudaro tik 1000 еurų.

f6

Greitas pristatymas

Dėl supaprastintos užsakymų surinkimo sistemos ir gerai suderintos logistikos mes greitai pristatome knygas pagal klientų užsakymus. Klientai Vokietijoje gauna savo užsakymus vidutiniškai per 12–14 dienų nuo užsakymo pateikimo dienos, Ispanijoje ir Graikijoje – per 16–18 dienų.

f5

Galima užsisakyti po 1 vnt. iš šimto leidyklų

Atsižvelgiant į tai, kad mes kiekvieną savaitę pasiimame užsakymus iš daugybės Rusijos leidyklų, mes neribojame knygų užsakymo kiekio iš vienos leidyklos. Jūs galite, pavyzdžiui, užsisakyti po 1–2 knygas iš 30 leidyklų.

f3

Sutaupymas dėl muitinės procedūrų

Užsakydami knygas per mus, jūs sutaupysite lėšų krovinio muitinės įforminimui Rusijoje, taip pat jo muitinės formalumams Europoje. Mes išduodame klientams Europos sąskaitą faktūrą, ir jie jau gauna išmuitintas prekes mažesnėmis kainomis nei užsisakius tiesiogiai Rusijoje.

f1

Tikslūs pristatymo terminai

Mes turime aiškiai nustatytą užsakymų surinkimo dieną Maskvoje ir tam tikrą kiekvienos savaitės dieną bei valandą, kada išvyksta mašina iš Maskvos. Mūsų logistikos partneris, kuris gabena krovinius iš Vilniaus į Europą, pristato krovinį greičiau nei per dieną. Dėl šių dviejų veiksnių jūs galite būti tikri, kad gausite savo užsakymą nurodytu laiku.

f2

Sutaupymas dėl logistikos

Mes surenkame užsakymus Maskvoje ir kas savaitę konsoliduotą krovinį vežame į Vilnių. Konsoliduotą krovinį iš Maskvos į Vilnių mes pristatome savo sąskaita. Klientai mums moka už knygas plius pristatymą iš Vilniaus į jūsų pasirinktą miestą Europoje. Įkainiai už krovinio pristatymą Europos Sąjungos teritorijoje yra daug mažesni, nei už pristatymą iš Rusijos į Europą, o logistika yra labai aiški ir supaprastinta. Tai leidžia mums daugiau sutaupyti. Pavyzdžiui, 200 kg knygų pristatymas iš Vilniaus į Berlyną kainuoja tik 62 eurai, o 200 kg knygų iš Vilniaus į Paryžių – tik 87 eurai.

Užsisakykite tiesiogiai arba pagal mūsų kainoraštį.

Jūs galite užsisakyti knygas tiesiogiai leidyklose, ir mes už nustatytą procentą organizuojame prekių pristatymą ir išmuitinimą į bet kurį Europos Sąjungos tašką. Tаčiau jеigu jūs tiesiogiai užsisakote knygas dešimtyse Rusijos leidyklų ir savarankiškai organizuojate logistiką iš Rusijos, prekių išmuitinimą Europoje, jūs turėsite skirti daug laiko ir pastangų administruodami užsakymus, derėdamiesi su tiekėjais ir vežėjais, organizuodami prekių išmuitinimą.
Jūs taip pat galite užsisakyti knygas per mus, pagal mūsų konsoliduotą kainoraštį. Šiuo atveju mes įsipareigojame surinkti prekes ir užsakymų paskirstymą leidyklose. Jums tereikia pateikti užsakymą ir laukti gaunamos prekės, kuri jums bus pristatyta iki durų.

Kontaktinė informacija

lietuviškai, по-русски

Vadybininkė Žаnа Pinčiuk

+378 5 278 89 41, +370 6 165 17 12

info@homosapiens.lt, Skype: zanapincuk

in english

Oleg Matvejev

+370 682 299 66

js@homosapiens.lt

Užprašyti didmeninius kainoraščius ir рristatymo kаinas

Įveskite savo kontaktinius duomenis, ir mes atsiųsime jums savo didmeninius knygų kainoraščius, taip pat paskaičiuosime, kiek kainuos knygų pristatymas į jūsų miestą Europoje.

Pateikti užklausą

Trumpas užklausos aprašymas